Bugun...ÜRETİCİLERE ALIŞ VE SATIŞ KOLAYLIĞI SAĞLANIYOR
Tarih: 30-05-2020 10:30:14 + -


Merkezi Merzifon’da yer alan Amasya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği tarafından hayata geçirilen www.kultarac.com sitesinde yeni düzenleme yapıldı. Bu kapsamda üreticilere alış ve satış kolaylığı sağlanıyor.

facebook-paylas

ÜRETİCİLERE ALIŞ VE SATIŞ KOLAYLIĞI SAĞLANIYOR

Merkezi Merzifon’da yer alan Amasya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği tarafından hayata geçirilen www.kultarac.com sitesinde yeni düzenleme yapıldı. Bu kapsamda üreticilere alış ve satış kolaylığı sağlanıyor.

Konu hakkında bilgilendirmede bulunan Amasya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Güner Arslan, “Amasya DSYB olarak başlangıçta üye üreticilerimizin ikinci el tarım makine ve aletlerinin satışını gerçekleştirmek için kurmuş olduğumuz www.kultarac.com web sayfamızda, üye üreticilerimizin mevcut işletmeleri içerisindeki hayvanlarının alış ve satış kolaylığı sağlanması amacıyla web sayfamıza yeni bir düzenleme yapıldı.

Amacımız üyelerimizin satmak istediği ikinci el tarım makine, ekipman veya hayvanlarını aracısız bir şekilde diğer bir üreticimize internet ortamında tanışabilme ve pazarlama kolaylığı sağlamaktır.

Oluşturulan bu web sayfası birliğimiz çalışanları tarafından organize edilmesi sağlanacak olup tarımsal faaliyetlerimiz içerisinde ihtiyaç duyulan bu durumun önümüzdeki yıllarda çok gelişeceği, rağbet göreceği ve üreticilerimize büyük faydalar yaratacağına inanmaktayız.

Üye üreticilerimizin web sayfamızda tarım makine, ekipman ve hayvanlarının yayınlanmasını istemeleri halinde birliğimiz çalışanlarından Oğuzhan Çelik (0552 277 53 24), Güray Ocak (0532 794 10 05), Barış Vural (0553 869 09 14) ile iletişime geçerek yayınlanması istenen ekipmanın ya da hayvanın fotoğraflarını ve gerekli olan teknik bilgileri ulaştırmaları gerekmektedir.” dedi.
Kaynak: Pusula Haber MerkeziEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
  AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 • BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
  BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 • İÇERDE 19. BÖLÜM
  resim yok
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 1. AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 2. BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 3. İÇERDE 19. BÖLÜM
 4. Osman Zeki Öner
 5. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 6. Aytaç Doğan İç Benim İçin
VİDEO GALERİ
YUKARI