Bugun...TSO SEÇİMLERİ TAMAMLANDI
Tarih: 16-04-2018 17:52:14 + -


Meclis üyeliği seçimlerinin ardından şimdide yönetim kurulu üyelerini ve meclis başkanını belirlemek için sandığı giden Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası mevcut Başkan Dursun Dağdelen’i yeniden yönetim kurulu başkanlığına layık gördü.

facebook-paylas

TSO SEÇİMLERİ TAMAMLANDI

Meclis üyeliği seçimlerinin ardından şimdide yönetim kurulu üyelerini ve meclis başkanını belirlemek için sandığı giden Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası mevcut Başkan Dursun Dağdelen’i yeniden yönetim kurulu başkanlığına layık gördü.

Geçtiğimiz günlerde Meclis Üyeliği seçimlerini tamamlayan Merzifon TSO şimdi de yönetim kurulu başkanını ve meclis başkanı belirlemek için sandığa gitti. Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleşen yönetim kurulu ve meclis başkanlığı seçimlerinde mevcut Başkan Dursun Dağdelen yeniden başkan seçildi.

Yapılan seçimde Dursun Dağdelen 19 oy aldı. Buna karşın Ahmet Alper Kelleci’nin listesi ise 5 oy alarak Dağdelen’in listesinin gerisinde kaldı.

24 Meclis üyesinin oy kullandığı seçimde Merzifon TSO Başkanı güven tazeledi. Başkan seçilen Dursun Dağdelen’in listesinde ise; Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Dağdelen, Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Faruk Şaban Kefe, Ali Yıldız, Serdar Demir, Nail Almaç, Alper Paçacıoğlu, Haydar Köse. Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Namık Cangül, Ömer Çağlı, Erhan Duran, Fahrettin Sağlam, Dursun Koray Bozer ve Ufuk Dağdelen yer aldı.

Yönetim kurulu başkanının seçilmesinin ardından gerçekleşen meclis başkanlığı seçimlerinde ise mevcut Meclis Başkanı Mustafa Atak ve Ender Basmacı listeleri karşı karşıya geldi. Seçimlerde Mustafa Atak, 16 oy alarak yeniden seçilmiş oldu.

Ender Basmacı ise 8 oyda kaldı. Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı’na seçilen Mustafa Atak’ın listesi ise şöyle, Meclis Başkan Yardımcıları: Erhan Özçanak, Fatih Karaduman. Meclis Katip Üye: Erol Altunay.
Kaynak: Haber: Emre GENÇKANEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • MERZİFON
  MERZİFON
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. MERZİFON
 2. Bebişler
 3. Yurdum İnsanı
 4. FANTASTİK
 5. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
  AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 • BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
  BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 • İÇERDE 19. BÖLÜM
  resim yok
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 1. AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 2. BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 3. İÇERDE 19. BÖLÜM
 4. Osman Zeki Öner
 5. Osmanlı
 6. Kubat Ötme Bülbül
VİDEO GALERİ
YUKARI