Bugun...ŞUBAT AYI SAĞLIK HİZMETLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI KMP’DE YAPILDI
Tarih: 01-03-2019 18:43:01 + -


2019 yılı Şubat ayı Sağlık Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı, İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz başkanlığında Amasya sağlık yöneticilerinin katılımları ile Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi (KMP) konferans salonunda gerçekleştirildi.

facebook-paylas

ŞUBAT AYI SAĞLIK HİZMETLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI KMP’DE YAPILDI

2019 yılı Şubat ayı Sağlık Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı, İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz başkanlığında Amasya sağlık yöneticilerinin katılımları ile Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi (KMP) konferans salonunda gerçekleştirildi.

Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi (KMP) konferans salonunda gerçekleşen program 09.30’ da Saygı Duruşu, İstiklal Marşı ve açılış konuşmaları ile başladı. 1. Basamak Halk Sağlığı Hizmetleri ilçe değerlendirmesi ve hastane hizmetleri ilçe değerlendirmeleri yapıldı. Kurumların Amasya İl geneli ile verileri karşılaştırıldı. Güçlü yönler ve zayıf yönler fırsatlar ve mevcut durum analizleri gerçekleştirilerek, önümüzdeki dönem için plan program ve proje önerileri istişare edildi.

Tüm Türkiye çapında gerçekleştirilen faaliyetler kapsamında Sıfır Atık Projesi tanıtarak bütün yöneticiler, bu projeye dahil olarak etkili verimli sıfır atık kapsamında sağlık kurumlarında uygulanabilirliği hususunda gerekli hassasiyetin gösterilmesi istendi.

Amasya İl genelinde tasarruf tedbirleri ve yapılması gerekenler Tasarruf ve Gelir Artırıcı Birim sorumlusu Şube Müdürü Bekir Arslan tarafından tanıtılarak, sağlık kurumlarında yapılacak hususlar hakkında bilgi alış verişi yapıldı. Program devamında etkili iletişim, ekip ruhu, kurum kültürü, etkili sunum konularında iletişim eğitimi gerçekleştirildi.

Sağlık Kurumlarının Mali Değerlendirme sunumu Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Zeki Çiftçi tarafından yapılarak, analizleri istişare edildi.

İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz tarafından yapılan genel değerlendirme, mevcut durum analizi ve Sağlık alanında Türkiye genelinde yapılan önemli ve güzel gelişmelere Amasya olarak kendilerinin de katkı sunmaları gerektiğini belirterek; kısa, orta, uzun vade de plan ve hedeflerimiz paylaşıldı. Program iyi niyet dilek ve temenniler ile son buldu.
Kaynak: Haber: Emre ÇOBANEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SAĞLIK Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
  AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 • BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
  BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 • İÇERDE 19. BÖLÜM
  resim yok
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 1. AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 2. BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 3. İÇERDE 19. BÖLÜM
 4. Osman Zeki Öner
 5. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 6. Aytaç Doğan İç Benim İçin
VİDEO GALERİ
YUKARI