Bugun...SAKA, TUNCER’İN AÇIKLAMALARINA SERT TEPKİ GÖSTERDİ
Tarih: 16-05-2018 18:35:05 + -


MHP İlçe Başkanı Hüseyin Saka, CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer’in “yal dostluğu” sözlerini sert sözlerle eleştirerek, “Senin ‘yal arkadaşlığı’ diye ayrıştırdığın kesim Cumhur İttifakı’na gönül veren ve onun kazanması için gece gündüz bir beklentiye girmeden çalışan insanların topluluğudur” dedi.

facebook-paylas

SAKA, TUNCER’İN AÇIKLAMALARINA SERT TEPKİ GÖSTERDİ

MHP İlçe Başkanı Hüseyin Saka, CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer’in “yal dostluğu” sözlerini sert sözlerle eleştirerek, “Senin ‘yal arkadaşlığı’ diye ayrıştırdığın kesim Cumhur İttifakı’na gönül veren ve onun kazanması için gece gündüz bir beklentiye girmeden çalışan insanların topluluğudur” dedi.

MHP İlçe Başkanı Hüseyin Saka, CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer’in partisinin dayanışma yemeğinde Cumhur İttifakı’na yönelik söylediği sözleri sert eleştirdi. İlçe Başkanı Saka, “Kimsenin sosyal yaşantısını Yargılamak gibi bir gayem yok, kimsenin inandığı davayı veya değerleri yargılamak gibi bir amacımda hiç olmadı. Siyaset yapıyoruz Mutlaka inandığımız Görüşlerle Alakalı konuşacağız yazacağız buna da sözümüz yok. Ama Amasya’da bir vekilimiz var. Ağzına içmiyor demek ki beyefendi. Bugün ki gazetelerde Beyefendinin Açıklamalarını tebessümle okudum. Kaile alınacak sözler değil ama yapım gereği de cevap vermeliyim. Şimdi Bak vekil efendi senin ‘yal arkadaşlığı’ diye ayrıştırdığın kesim cumhur ittifakına gönül veren ve onun kazanması için gece gündüz bir beklentiye girmeden çalışan insanların topluluğudur” ifadelerini kullandı.

‘SEN İÇME VEKİL EFENDİ SUYUNU ÇIKARIYORSUN’

Tuncer’e “sen içme vekil efendi suyunu çıkarıyorsun” diyerek eleştirilerine devam eden Saka, “Şahsım ve teşkilatım seçim kararı alındıktan kısa bir süre sonra çalışmalara başladık ve ülkemiz için vatanımız için bayrağımız için dinimiz için kapı kapı haklı davamızı anlatmaya başladık. Senin gibi rakı masalarında siyaset yapmıyoruz efendi mübarek günlerde kaç gariban sevindiririz, kaç fakirin sofrasına ekmek götürebiliriz onun derdindeyiz. O yüzden Benim Temsil ettiğim Bir camiaya Senin Bu şekilde Hakaret etmene müsaade etmem. Hele hele kafam iyiydi ağzımdan çıktı gibi bahaneleri de kabul etmem. Biz senin şehit cenazesini karşılamaya sarhoş geldiğin günüde biliyoruz unutmadık. Ülkücü camianın en tepesindeki liderimiz sayın Dr. Devlet bahçeli beyden ülkü ocaklarımıza yeni katılmış kardeşimize kadar davasına liderine bağlı Allah’ın rızasını kazanmaktan başka gayesi olmayan yiğitlerin adını böyle edepsizce senin ağzına aldırmam haddini bil. Bizim bu devlet'le bir sözleşmemiz var, alacak hanesi boş, borç hanesinde canımız yazılı. Bunu da aklından çıkarma. Biz hiçbir zaman senin genel başkanına veya siyaset yaptığın partindeki hiç bir arkadaşına bu şekilde ağır ithamlarda bulunmadık aldığımız terbiye ve edep gereği de bulunmayız. Şimdi açık açık uyarıyorum davama,liderime, teşkilattaki arkadaşlarıma ülkücü ağabeylerime, kardeşlerime camiama bir daha bu şekilde hakarette bulunursan karşılığını aynı şekilde alırsın” şeklinde konuştu.
Kaynak: Haber: Emre GENÇKANEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
  AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 • BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
  BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 • İÇERDE 19. BÖLÜM
  resim yok
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 1. AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 2. BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 3. İÇERDE 19. BÖLÜM
 4. Osman Zeki Öner
 5. Osmanlı
 6. Kubat Ötme Bülbül
VİDEO GALERİ
YUKARI