Bugun...SAKA: “KİMSENİN HADDİNE DEĞİL”
Tarih: 21-11-2020 10:32:10 + -


MHP Merzifon İlçe Başkanı Hüseyin Saka, cezaevlerindeki çok sayıda vatandaşın uğradığı mağduriyetlerin yasal düzenlemeyle giderilmesini hazmedemeyerek hepsini mafya lideri ve uyuşturucu kaçakçısı kategorisine sokmanın kimsenin haddi olmadığını söyledi.

facebook-paylas

SAKA: “KİMSENİN HADDİNE DEĞİL”

MHP Merzifon İlçe Başkanı Hüseyin Saka, cezaevlerindeki çok sayıda vatandaşın uğradığı mağduriyetlerin yasal düzenlemeyle giderilmesini hazmedemeyerek hepsini mafya lideri ve uyuşturucu kaçakçısı kategorisine sokmanın kimsenin haddi olmadığını söyledi.

Siyasetçilerin kelimelerine ve üsluplarına dikkat etmek zorunda olduklarını vurgulayan MHP Merzifon İlçe Başkanı Hüseyin Saka, “Kamuoyuna duyurumuzdur. Son günlerde ülkenin gündemini çokça meşgul eden Ana Muhalefet Partisi Lideri Sayın Kılıçdaroğlu’nun davamızın lideri genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beye, ülkücü camiaya ve ülkücü ağabeylerimize karşı sarf ettiği sözler yaptığı bu haksız tasnifler karşısında, muhatapları tarafından gerekli cevap kendilerine verilmiştir.

Çok açık ki cezaevlerindeki çok sayıda vatandaşımızın uğradığı mağduriyetlerin yasal düzenlemeyle giderilmesini hazmedemeyerek hepsini mafya lideri ve uyuşturucu kaçakçısı kategorisine sokmak Kimsenin haddine değildir... Nitekim ortada bir suç varsa muhatapları da Sayın Alaattin Çakıcı da bu suçun cezasını yıllarca cezaevinde yatarak çekmiştir..

Çok şükür ki bizim ülkücü kardeşlerimiz arasında sapıklıktan, devlet düşmanlığından, vatana ihanetten yatan bir kardeşimiz yoktur. O yüzden özellikle siyasetçiler kelimelerine üsluplarına dikkat etmek zorundadır.” şeklinde konuştu.

İlçe Başkanı Saka, “MHP bizim kutsalımızdır. Lider bizim şerefimizdir. Ülkücüler (cezaevinde de olsa , dışarda da olsa) bizim kardeşimizdir. HDP’nin de içinde bulunduğu bir birliktelikle Anayasanın ilk dört maddesini tartışmaya açılması ve Türklük kavramını tartışır olması hakkında sessiz kalınıp, sırf gündem değiştirmek amacıyla Selahattin Demirtaş’a terörist demeyip ülkücülere mafya bozuntusu demek sadece içinde bulunduğu buhranın dışa yansımasıdır. MHP bir dava partisidir ve bu hususiyetini dünya durdukça koruyacaktır.

MHP; ucuz ve gündelik siyaset uğruna dünyasını ve ahretini yıkmayacağı gibi, ilke ve değerlerine daima tutarlılıkla sahip çıkacaktır.

MHP; var oldukça, Türkiye’nin parçalanmasına yönelik ihanet projelerinin hayata geçirilmesine ve ebedi devletimizin yıkılmasına asla izin vermeyecektir.” ifadelerini kullandı.
Kaynak: YAŞAR BAŞKURTEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
  AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 • BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
  BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 • İÇERDE 19. BÖLÜM
  resim yok
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 1. AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 2. BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 3. İÇERDE 19. BÖLÜM
 4. Osman Zeki Öner
 5. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 6. Aytaç Doğan İç Benim İçin
VİDEO GALERİ
YUKARI