Bugun...PROJE BAŞVURU VE KABUL İŞLEMLERİ BAŞLADI
Tarih: 13-04-2019 19:34:08 + -


Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Amasya İl Koordinatörlüğü; IPARD II Programı 5. Çağrı kapsamında tanıtım toplantılarına etkin bir şekilde devam ediyor.

facebook-paylas

PROJE BAŞVURU VE KABUL İŞLEMLERİ BAŞLADI

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Amasya İl Koordinatörlüğü; IPARD II Programı 5. Çağrı kapsamında tanıtım toplantılarına etkin bir şekilde devam ediyor.

Kırsal yatırımların yoğunlukta olduğu Merzifon, Taşova, Gümüşhacıköy, Hamamözü ve Göynücek ilçelerini içeren tanıtım toplantılarında vatandaşlara IPARD destekleri anlatıldı. Bilgilendirme toplantılarına Amasya genelinde devam edilecek.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Amasya İl Koordinatörlüğünden konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Bugün kırsal kalkınma deyince akla gelen ilk kurumlardan birisi olan TKDK, IPARD II kapsamında hibelerini kullandırmaya devam ediyor. Ülkemize AB standartlarında daha çok işletme kazandırmak için İl Koordinatörlüğü personeli yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte olup, her türlü bilgiyi yatırımcılarımıza sunmak için etkin tanıtım çalışmaları yürütülmektedir. Ayrıca, 444 85 35 TKDK Yardım Masası hattı proje yapmak isteyen tüm yatırımcılarımıza açıktır. IPARD II Programı Beşinci Başvuru Çağrı İlanı kapsamında proje başvuru ve kabul işlemleri 08 Nisan 2019 tarihi saat 09:00 itibariyle başlamıştır. Başvurular online olarak http://onlinebasvuru.tkdk.gov.tr/ adresinden yapılabilmektedir. Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar (101) için Online Proje Başvuru Sistemi 14.05.2019 tarihi saat 21.00’da kapatılacaktır. Başvuruların son teslim tarihi 17.05.2019, saat 18.00’dır. Son teslim tarihinden sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması ile İlgili Fiziki Varlıklara Yönelik Yatırımlar (103) için Online Proje Başvuru Sistemi 21.05.2019 tarihi saat 21.00’da kapatılacaktır. Başvuruların son teslim tarihi 24.05.2019, saat 18.00’dır. Son teslim tarihinden sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Kırsalda yatırımları hızlandıracak ve Amasya’mıza güç katacak bu çağrı kapsamında tüm yatırımcılarımızı TKDK’ya davet ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.
Kaynak: Pusula Haber MerkeziEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
  AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 • BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
  BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 • İÇERDE 19. BÖLÜM
  resim yok
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 1. AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 2. BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 3. İÇERDE 19. BÖLÜM
 4. Osman Zeki Öner
 5. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 6. Aytaç Doğan İç Benim İçin
VİDEO GALERİ
YUKARI