Bugun...“OLMASI GEREKEN OLDU ADALET TECELLİ ETTİ”
Tarih: 08-01-2020 10:53:17 + -


Merzifon Vezirköprülüler Derneği Başkanı Bayram Akdağ, “4 yıllık yargı mücadelesinin sonunda Merzifon -Vezirköprü seferleri tekrar hizmete açıldı. Olması gereken de buydu zaten adalet tecelli etti.” dedi.

facebook-paylas

“OLMASI GEREKEN OLDU ADALET TECELLİ ETTİ”

Merzifon Vezirköprülüler Derneği Başkanı Bayram Akdağ, “4 yıllık yargı mücadelesinin sonunda Merzifon -Vezirköprü seferleri tekrar hizmete açıldı. Olması gereken de buydu zaten adalet tecelli etti.” dedi.

S.S 12 Nolu Merzifon Birlik Minibüsçüler Kooperatifi tarafından Merzifon -Vezirköprü seferlerinin 4 yıl sonra tekrar direk sefere başlaması sebebiyle kooperatif önünde kurban kesildi. Burada konu hakkında bir açıklama yapan Merzifon Vezirköprülüler Derneği Başkanı Bayram Akdağ, “27 Temmuz 2015 yılında faaliyete geçen ve sadece 7 ay süren Merzifon-Vezirköprü direk minibüs seferleri Şubat 2016 yılında mahkeme kararıyla durdurulmuştu. Bu durdurma kararının ardından Merzifon Vezirköprü kooperatif başkanları konuyu tekrar yargıya taşımış ve yargı süreci yaklaşık 4 yıl sürmüştür. Bu yargı mücadelesinin sonunda yine mahkeme kararıyla Merzifon -Vezirköprü seferleri tekrar hizmete açılmıştır. Olması gereken de buydu zaten. Bu yargı süreci çok zaman alsa da sonunda adalet tecelli etmiş ve sonuç tüm vatandaşlarınızın yararına olmuştur. Merzifon Vezirköprülüler Derneği olarak doğduğumuz yere olan sevgimiz ve yaşadığımız şehre, Merzifon’a olan bağlılığımız ve sevgimiz aynı ölçüdedir. İki şehir arasındaki iletişim ve daha kolay ulaşım adına elimizden gelenin fazlasını yapmaya her zaman hazırız. Bu hizmette bunlardan bir tanesiydi. Birçok insanının bu konuda yaşadığı bir mağduriyet söz konusuydu. 45 dakikalık yolu 3-4 saatte gidebiliyor olmak zahmet haline dönüşmüş durumdaydı o yüzden bugün vatandaşımızın hayatını bir nebze olsun kolaylaştırmanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Bu hizmetin gerçekleşmesine katkı sağlayan başta emeği geçen Vezirköprü Belediye Başkanımız İbrahim Sadık Edis’e, Merzifon Belediye Başkanımız Alp Kargı’ya, Saygıdeğer Ak Parti milletvekillerimize, Hasan Çilez’e, Vezirköprü ve Merzifon Kaymakamlarımıza, Merzifon ve Vezirköprü Ak Parti ilçe başkanlarımıza, il Başkanlarımıza İl ve İlçe Trafik Komisyonlarımıza, özellikle bu hattın takibini hiç usanmadan sürdüren Vezirköprü ve Merzifon Minibüs kooperatif başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Hattı kullanacak tüm Vezirköprü ve Merzifonlu vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” şeklinde konuştu.
Kaynak: Yaşar BAŞKURTEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
  AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 • BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
  BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 • İÇERDE 19. BÖLÜM
  resim yok
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 1. AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 2. BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 3. İÇERDE 19. BÖLÜM
 4. Osman Zeki Öner
 5. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 6. Aytaç Doğan İç Benim İçin
VİDEO GALERİ
YUKARI