Bugun...HAZIRLIK ÇALIŞMALARI GÖZDEN GEÇİRİLDİ
Tarih: 30-07-2020 09:59:08 + -


Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, başkan yardımcıları, daire müdürlerimiz, birim sorumluları, tansa yönetim kurulu başkanı ve aşevi müdürüyle Kurban Bayramı öncesinde yürütülen hazırlık çalışmalarını değerlendirdi.

facebook-paylas

HAZIRLIK ÇALIŞMALARI GÖZDEN GEÇİRİLDİ

Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, başkan yardımcıları, daire müdürlerimiz, birim sorumluları, tansa yönetim kurulu başkanı ve aşevi müdürüyle Kurban Bayramı öncesinde yürütülen hazırlık çalışmalarını değerlendirdi.

Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, Kurban Bayramı öncesinde devam eden hazırlık çalışmalarını gözden geçirmek üzere Akif Gülle Kültür Merkezinde Başkan Yardımcıları Tuncer Basmacı, Erkan Ergül, Daire Müdürleri, Birim Sorumluları, Tansa Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Atak ve Aşevi Müdürü Tuncay Altunay ile bir araya geldi. Halkın en sağlıklı şekilde bir bayram geçirmesi için üzerlerine düşen sorumluluklar en ince ayrıntısına kadar değerlendirildi.

Vatandaşların sosyal mesafe, maske ve hijyen konusunda çok dikkat etmesi gerektiğinin altını çizen Başkan Kargı, kurbanların kapalı fuar alanında randevu ile kesileceğini belirtti.

Kurban kesim alanına maskesiz kimsenin alınmayacağını ifade eden Kargı, “Devam eden pandemi sürecinde Belediyemiz olarak aldığımız önlemlerin yanı sıra siz değerli hemşehrilerimizin de bu bayram daha duyarlı olmasını önemle rica ediyorum. Kurban kesimlerinin gerçekleşeceği Kapalı Pazar ve Fuar Alanımızda bizlere ilgili kurumlarca da tebliğ edilen Covid-19 tedbirlerinin tarafımızca eksiksiz yerine getirileceğini belirterek randevu sistemiyle kurban kesimi gerçekleştirecek halkımızın sosyal mesafe, maske ve hijyen konusunda çok dikkat etmesi gerektiğini bir kez daha vurgulamak istiyorum. Evde Bakım Koordinatörlüğümüz tarafından kesim alanı girişinde ateş ölçümü gerçekleştirilecek, maskesiz alım yapılmayacak, kurban sahibi olmayan kişiler içeri alınmayacaktır. Kesim esnasında büyükbaş kurban hisse sahiplerinden en fazla 3 kişi sosyal mesafe kuralına uyarak kurban başında durabileceklerdir.

Alınan tüm tedbirlerin tamamen halkımızın sağlığının korunmasına yönelik olduğunu bir kez daha vurgulayarak, işbirliği içerisinde kazasız belasız, sağlıklı bir bayram geçirmeyi diliyorum.” şeklinde konuştu.
Kaynak: Yaşar BAŞKURTEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
  AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 • BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
  BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 • İÇERDE 19. BÖLÜM
  resim yok
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 1. AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 2. BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 3. İÇERDE 19. BÖLÜM
 4. Osman Zeki Öner
 5. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 6. Aytaç Doğan İç Benim İçin
VİDEO GALERİ
YUKARI