Bugun...EKİCİ: “ESNAFIMIZA SAHİP ÇIKMAK İÇİN ADAYIM”
Tarih: 16-11-2020 10:48:54 + -


Merzifon Madeni Eşya Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ekici, “Artık değişim zamanı” diyerek Merzifon Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığı’na adaylığını açıkladı.

facebook-paylas

EKİCİ: “ESNAFIMIZA SAHİP ÇIKMAK İÇİN ADAYIM”

Merzifon Madeni Eşya Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ekici, “Artık değişim zamanı” diyerek Merzifon Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığı’na adaylığını açıkladı.

2021 yılı başlarında yapılacak olan Merzifon Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Merzifon Madeni Eşya Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ekici, “Esnafımızın ümitsizliğine ümit, dertlerine derman olmaya, hakkı olanı alamayan esnafımızın hakkını almak ve onun hukukunu korumak için devletin sunduğu kredi imkanlarını eşe dosta değil asıl ihtiyaç sahibi Merzifon esnafına kullandırmak için, kaderini, yaşantısını Merzifon’a bağlamış, Merzifon’da yaşayan tüm esnafımıza sahip çıkmak için adayım.” dedi.

“SANDIKTA SÖZÜMÜZÜ SÖYLEYELİM”

Sandıkta sözümüzü söyleyelim ifadesiyle üyelere seslenen Ekici, “Değerli üyelerimiz, yaklaşmakta olan genel kurulda hakkımızı arayalım, sandıkta sözümüzü söyleyelim. Sizler esnaf olarak yüksek ahlaki değerleri ile toplumumuzun temel taşlarısınız. Dünün saygın, itibarlı esnafı olan bizler bugün sahipsiz, kaderi ile baş başa bırakılmış olmamak için gelin birlik olalım. Bize layık göreceğiniz bu görevi hiçbir ayrım yapmadan hakkaniyet ve adalet ölçüleri içerisinde yerine getireceğimize inancımız tamdır. Takdir siz değerli ortaklarımızındır.” diye konuştu.

“ARTIK DEĞİŞİM ZAMANI”

Artık değişimin geldiğini dile getiren Oda Başkanı Ekici, “Değerli esnaf dostlarım, güçlünün güçsüzü acımasızca yok etmeye çalıştığı, ticari ahlakın yozlaşmaya başladığı günümüz şartlarında birlik ve beraberliğimizin önemi katbekat artmaktadır. Atalarımızdan miras kalan, zengin fakir ayrımı yapmayan, çalışan, üreten, alın teri ile kazanan esnaf ahlakını muhafaza etmek ve geleceğe taşımak için uğraşan siz değerli esnaf ve sanatkarlar gücümüz emek, yolumuz hak ve hizmet. Artık değişim zamanı.” ifadelerini kullandı.

“GAYRET BİZDEN DESTEK SİZDEN”

Ortak aklı harekete geçirmek için üyelerin desteklerini beklediğini söyleyen Merzifon Madeni Eşya Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ekici, “Gayret bizden destek sizden. Merzifon esnafının hak ettiği ekonomik desteği alması için var gücümüz ile çalışacağız. Ekonomik darboğazdan olumsuz etkilenen esnaf kardeşlerimin tüm sıkıntılarını kooperatif aracılığı ile çözmelerine yardımcı olacağız. Dürüst, katılımcı ve şeffaf olacağız. Yeni hizmetler üretmek öncelikli hedeflerimiz olacak. Paylaşarak ortak aklı harekete geçirmek için desteklerinizi bekliyorum. Yapacağımız çalışmalarda sizlerin değerli görüş ve düşünceleri bizim için önemlidir. Bu konuda üzerimize düşen bütün görevleri yapmak için her türlü gayreti sarf ederek sizlerle koordineli bir şekilde çalışacağız. İnanıyorum ki her seçmen bu seçimde kendince dürüst, olgun, kişilik sahibi, donanımlı, kendince yeterli gördüğü, inandığı adaya oy verecektir. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım.” şeklinde konuştu.
Kaynak: YAŞAR BAŞKURTEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
  AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 • BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
  BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 • İÇERDE 19. BÖLÜM
  resim yok
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 1. AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 2. BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 3. İÇERDE 19. BÖLÜM
 4. Osman Zeki Öner
 5. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 6. Aytaç Doğan İç Benim İçin
VİDEO GALERİ
YUKARI