Bugun...BİLİME MERAKLI MERZİFONLULARI DAVET ETTİLER
Tarih: 21-09-2019 10:57:10 + -


Göreve yeni başlayan Merzifon Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Hasan Satılmışoğlu ve kurum müdür yardımcısı Asuman Bıyıklı 26-27-28 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “Merzifon Bilim Şenliği” ile ilgili bilgiler paylaştı.

facebook-paylas

BİLİME MERAKLI MERZİFONLULARI DAVET ETTİLER

Göreve yeni başlayan Merzifon Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Hasan Satılmışoğlu ve kurum müdür yardımcısı Asuman Bıyıklı 26-27-28 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “Merzifon Bilim Şenliği” ile ilgili bilgiler paylaştı.

Merzifon Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Hasan Satılmışoğlu ve kurum müdür yardımcısı Asuman Bıyıklı “TÜBİTAK 4007 Bilim Şenlikleri Destekleme Programı tarafından kabul gören, Türkiye genelinde 50 proje arasında 6. sırada bulunan ve Amasya ilinde ilk defa gerçekleşecek olan, Merzifon Bilim Şenliği kapsamında Merzifon Kaymakamlığı, Merzifon Belediyesi ve Amasya Üniversitesi ile protokoller imzalanmış, çalışmalarda son aşamaya gelinmiştir. Etkinliklere çevre illerden de yoğun kayıt yapıldığı görülmektedir. Projenin hedef kitlesinde olan okul öncesi dönemden, yetişkinlik dönemine kadar farklı yaş gruplarından yaklaşık 6000 kişi, 3 gün boyunca 100’den fazla eğitim etkinliğine katılacaktır. Şenlik kapsamında farklı yaş gruplarına ve ilgi alanlarına yönelik tiyatro, gökyüzü ve kuş gözlemi, seminer, sergi ve söyleşilerin yanında çok sayıda bilimsel atölye çalışmasına yer verilecektir. Etkinlik programı http://www.merzifonbilimsenligi.com/ internet sayfası üzerinden takip edilebileceği gibi katılımcılar bu sayfa üzerinden online başvuru yaparak etkinliklere katılım sağlayabilecektir.

Böylesine büyük bir bilim şenliğinin ilçemize hayırlı olmasını temenni ederek, bilime meraklı tüm ilçe sakinlerimizin teşriflerini beklediğimizi belirtiriz.” açıklamasında bulundu.
Kaynak: Yaşar BAŞKURTEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
  AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 • BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
  BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 • İÇERDE 19. BÖLÜM
  resim yok
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 1. AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 2. BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 3. İÇERDE 19. BÖLÜM
 4. Osman Zeki Öner
 5. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 6. Aytaç Doğan İç Benim İçin
VİDEO GALERİ
YUKARI