Bugun...ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Tarih: 21-09-2019 10:36:04 + -


İlçede başlatılan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, “Havanın gidişatına göre yeri gelecek sathi kaplama yeri gelecek sıcak asfaltla birlikte Merzifonlu insanımızı kışa büyük oranda çamurdan kurtarmayı hedefliyoruz” dedi.

facebook-paylas

ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

İlçede başlatılan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, “Havanın gidişatına göre yeri gelecek sathi kaplama yeri gelecek sıcak asfaltla birlikte Merzifonlu insanımızı kışa büyük oranda çamurdan kurtarmayı hedefliyoruz” dedi.

Okul çevrelerinde başlayan asfalt çalışmalarını ilçenin çeşitli yerlerde de sürdüreceklerini belirten Belediye Başkanı Alp Kargı, “Bütün yaz hemşerilerimizi asfalt konusunda beklettik. Çünkü bizim için çok farklı bir bekletmeydi. Bu kadar kazının yapıldığı ortamda bir işe başlayıp ta yarım bırakmanın bir anlamı yok. Ama artık yağmur suyu toplama noktasına başladığımız için söz verdiğimiz gibi önce okul çevreleri, hastane çevresi, ana arterlerdeki sağlıklı asfalt çalışmamızı sürdüreceğiz. Bugün itibariyle ilçemizdeki özel okulun yolu hakikaten öğrenci, veliler, okul idaresi ve servisçiler bu konuda şikâyetçilerdi. Biz bunu da belediye olarak yapmaktan keyif duyduk. Bugüne kadar ki gecikmeden dolayı arkadaşlarımızdan özür diliyoruz. Aslında özel idaremizle birlikte planlamıştık ancak denk gelmedi ama nihayetinde kamu hizmetinde biz köy şehir ayrımı yapmıyoruz. Sorumluluklarımızı paylaşıyoruz. Nihayetinde bu şehirde yaşayan insanların çocukları buralara eğitime geliyor. Sathi kaplamayla birlikte sıcak asfalta başlayacağız. Havanın gidişatına göre yeri gelecek sathi kaplama yeri gelecek sıcak asfaltla birlikte Merzifonlu insanımızı kışa büyük oranda çamurdan kurtarmayı hedefliyoruz. Bu konuda emeği geçen Fen İşleri Müdürümüze, bütün çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Çünkü onlarda bütün yaz sabırsızlandılar alışkın değillerdi 4,5-5 aya kadar çok yoğun bir asfalt yapmıştık. Ama nihayetinde şimdi havaların kurtardığı günlerde gerekli çalışmayı yapacağız diyorum.” ifadelerini kullandı.
Kaynak: Yaşar BAŞKURTEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
  AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 • BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
  BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 • İÇERDE 19. BÖLÜM
  resim yok
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 1. AK Parti - Uğur Işılak, Recep Tayyip Erdoğan Dombra
 2. BURAK AYYILDIZ - Doymadım Doyamadım
 3. İÇERDE 19. BÖLÜM
 4. Osman Zeki Öner
 5. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 6. Aytaç Doğan İç Benim İçin
VİDEO GALERİ
YUKARI